AXios!!!
15 березня 2026 року Божого, у Хрестопоклонну, третю неділю Великого посту, у Свято-Вознесенському соборі міста Рівне відбулася Божественна літургія за чином святителя Василія Великого.
За богослужінням єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл звершив рукоположення випускника Рівненської духовної семінарії диякона Андрія Левицького – на священника.
Повнота Рівненської духовної семінарії щиро вітає ієрея Андрія з прийняттям священичої хіротонії та зичить рясних Божих благословень у ревному пастирському служінні.







