Axios!!!

18 січня 2026 року Божого, у 32-гу неділю після П’ятидесятниці, єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському соборі міста Рівне.

Під час літургії єпископ Гавриїл висвятив у священники студента Рівненської духовної семінарії диякона Андрія Кухара.

Повнота Рівненської духовної семінарії вітає ієрея Андрія із прийняттям хіротонії та бажає Божого благословення у пастирському служінні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *