Радуйся, Чесний Хресте, всерадісне знамення нашого спасіння!
20 вересня 2025 року Божого, у суботу після Воздвиження, у семінарському храмі святого апостола Андрія Першозваного була звершена Божественна літургія.
Богослужіння очолив ректор Рівненської духовної семінарії протоієрей Віталій Лотоцький.
Своїм співом прославили Бога студенти регентського відділу під керівництвом студентки 3 курсу Анжеліки Арабаджи.
Під час служби лунали прохання за мир в Україні, воїнів, капеланів та волонтерів, які безупинно трудяться задля нашої спільної перемоги над російським ворогом.
Після запричасного стиху проповідь виголосив студент 4 курсу богословського факультету Ігор Шип.

















