ВІД МАЛЕНЬКИХ ОСОБИСТИХ ПЕРЕМОГ – ДО ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ!

13 червня 2023 р. у Рівненській Духовній семінарії відбувся черговий випуск студентів 4-го курсу богословського факультету та 3-го курсу регентського відділення. З цієї нагоди з благословення Високопреосвященнійшого Іларіона Митрополита Рівненського і Острозького у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне була звершена урочиста Божественна літургія на чолі із керуючим єпархією. У богослужінні участь взяли ректор, викладачі, студенти-священнослужителі та гості, літургійні піснеспіви виконав студентський хор під керівництвом Ірини Пасічник. Під час богослужіння проповідь виголосив випускник священник Олександр Проник. Після літургії було звершено подячний молебень та виголошено уставне многоліття усій корпорації викладачів та студентів семінарії. Традиційно із вітальним словом до випускників звернувся Високопреосвященнійший Митрополит Іларіон, наголосивши на важливості особистої молитви та чистоти серця для того, щоб не розтратити отриманні знання та духовний досвід під час навчання у духовній школі, також владика побажав випускникам подальших успіхів у поглибленні богословської освіти та гідному служінні в Православній Церкві України. “Україна вже нині стає прикладом для інших, прикладом того, що можна вистояти у найважчих умовах, що світло сильніше за темряву, а правда сильніша за брехню. Тому, яким би сильним не видавалося зло, потрібно давати йому відсіч. У день вашого випуску я хочу побажати вам стійкості, сил у боротьбі зі злом, сил у боротьбі за правду та власні принципи. Завжди боріться за те, у що ви особисто вірите, у що вас навчили вірити в сім’ї і у стінах РДС. Я бажаю вам перемог у цій боротьбі. Вмійте долати не лише обставини, а й самих себе, підійматися над собою і рухатися вперед та вгору. “, –  побажав правлячий архієрей.

Після святкового богослужіння було проведено урочистість для вручення дипломів випускникам. Із вітальними словами до присутніх звернувся ректор РДС прот. Віталій Лотоцький, класний керівник прот. Володимир Тимків та батько одного із випускників – прот. Миколай Сліпецький. Зі словами подяки викладачам та батькам виступив випускник Василь Сліпецький. Також випускники подарували на згадку про себе цінні подарунки спільне фото та напрестольну Євангелію. Цього року випускникам РДС було вручено 19 дипломів бакалавра богослів’я, з них 3 диплома з відзнакою ( 9 студентів-випускників стаціонару, 10 -заочників, 3 студента – регентського відділу). Після вручення дипломів за активну участь у житті семінарії і відмінні успіхи у навчанні було вручено подячні грамоти від адміністрації семінарії та іменні стипендії. На завершення урочистості після співу молитви “Достойно…” всі зробили на спогад спільну світлину.