Розпочато молитвою новий навчальний рік у семінарії

1 вересня 2023 року з благословення Високопреосвященнійшого Іларіона Митрополита Рівненського і Острозького у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне було звершено молебень перед початком навчання для першокурсників Рівненської Духовної семінарії. Цього року символічно початок навчання для нових студентів співпало із доленосним для всієї повноти Православної Церкви України переходом на новоюліанський календар, початок індикту. Після молебну ректор прот. Віталій Лотоцький привітав усіх викладачів та студентів із початком навчання, яке ставить перед сучасним духовенством, а тому і перед студентами духовної школи чимало викликів. Після уставного многоліття відбулась посвята у студенти першокурсників. Потім вся семінарська родина зробила пам’ятне фото та всі студенти були запрошені на перший урок, присвячений пам’яті нескореності України та сучасним героям.